Osrednja stran Košarica

 
Izdelki
 


Zaščita na dopustu


Brezplačna dostava

Iskanje
napredno iskanje
Najdi!
Prijava uporabnika

Elektronski naslov

Geslo

Prijavi
Ste nov uporabnik?
Ste izgubili geslo?

Novice

Suhe roke v 10 sekundah!
Predstavljamo vam elektronski sušilnik rok, ki posuši roke v le 10 sekundah! Elektronski...
Zaščita na dopustu
Ker vemo, da odhajate na dopust smo vam v podjetju Barjans d.o.o. pripravili izbor artiklov, ki...
 
 
 
Osrednja stran > Izdelki > Čistilna sredstva > Sanitarije in umivalnice > Čistilo za površine in belilo VARIKINA
Čistilo za površine in belilo VARIKINA
2 L, parfumirana
Na zalogi
 
Barjans koda: 131229    EAN: 131229    Kat. št.: 2AV01680000

količina: 
v košarico

Opis

Belilno in razkuževalno sredstvo za čiščenje tal, sanitarij in ostalih pralnih površin. Uporablja se lahko pred pranjem za odstranjevanje trdovratnih madežev ali po pranju za beljenje perila. Prozorna tekočina z vonjem po menti.

Navodilo za uporabo: za čiščenje tal, sanitarij in ostalih pralnih površin dodamo 1 dcl na 1 L vode. Pri ročnem pranju belega perila dodamo 1 dcl/ 10 L vode. Uporablja se pred pranjem za odstranjevanje trdovratnih madežev ali po pranju za beljenje perila. Pri strojnem pranju perila dodamo v stroj 1 dcl čistila za beljenje perila.

Biološka razgradljivost: 90%

pH: 12


Povezani izdelki
Čistilo za odtoke Mr.Muscolo
1L 
na zalogi
Čistilni gel, ki zaradi večje gostote od vode prodre v odtoke, kjer odpravi zamašitev ter usedline. Ne poškoduje cevi.

Način uporabe: Polovico vsebine vljite v odtok, tudi v primeru stoječe vode in počakajte pol ure. Splaknite z vodo.
Čistilo za površine DOMAL
1 L, za sanitarije, odtoke, beljenje perila 
na zalogi
Tekoče sredstvo za čiščenje sanitarnih prostorov, sanitarne opreme, bazenov in belilno sredstvo za ročno namakanje zaves, belega perila in plenic. Uničuje plesni in alge ter deodorira. Namenjeno je sanitarijam, sanitarni opremi in kopalnim bazenom. Površinsko aktivne snovi znižujejo površinsko napetost vode in omogočajo hitro podiranje čistilno razkuževalne raztopine v globino. Uporabljamo ga tudi za odstranjevanje organskih nečistoč in za beljenje belega perila.

Način uporabe: Koncentracija je odvisna od področja uporabe. 1-2 % raztopino uporabljamo pri čiščenju sanitarnih prostorov in sanitarne opreme. 5- 10 % raztopino uporabljamo za redno čiščenje odprtih in zaprtih bazenov ter za namakanje zaves, belega perila in plenic. Za čiščenje odtočnih cevi v kopalnicah in kuhinjah zlijemo 200-250 ml sredstva v 1L vode.
 

Spletna trgovina WebyShop :: http://www.webyshop.com
www.webyshop.com